Współpraca

by Agnieszka
Copywriting dla branży turystycznej

Tworzę teksty wspierające branżę turystyczną. Od 10 lat prowadzę bloga o podróżach Całe Życie w Podróży. Przez 9 lat pracowałam w największych biurach podróży
m.in. Travelplanet.pl i Traveligo.pl, przez 3 lata pracowałam w dziale organizacji wyjazdów młodzieżowych, zajmując się układaniem programów i przygotowaniem oferty.

W ramach działalności blogowej miałam przyjemność pracować m.in. z przewoźnikami, hotelami , biurami podróży, wydawnictwem, szkołą językową na Malcie, firmą ubezpieczeniową. Jestem otwarta na propozycje wspólnych działań związanych z tematyką bloga (podróże&lifestyle) – na blogu oraz poza nim. Pisałam teksty na zlecenie
portali Holidaycheck Polska oraz Zmiany w Życiu. W magazynie Claudia miałam przyjemność opowiadać o Maderze. Kilkukrotnie gościłam w audycjach radiowych.

agnieszka@calezyciewpodrozy.pl

Co mogę dla Ciebie napisać?

Teksty dla obiektów noclegowych

Opis obiektu (położenie, pokoje, gastronomia), usług oraz udogodnień. Podkreślające zalety obiektu z wykorzystaniem języka korzyści.

Teksty dla biur podróży

Opisy i programy wycieczek, informacje do folderów i na strony WWW. Możliwe wsparcie merytoryczne przy układaniu programów wycieczej objazdowych.

Artykuły podróżnicze

Dla magazynów i portali turystycznych. Relacje z wybranych kierunków, listy Must See, niestandardowe listy inspiracji podróżniczych oraz inne teksty.

Posty na Instagram lub Facebooka

Angażujące posty promujące firmę i budujące relacje z Klientami. Wykorzystujące potencjał wezwania do działania, budujące więź z Czytelnikami.

Teksty do materiałów reklamowych

Takich jak ulotki promocyjne, banery reklamowe, teksty do newsletterów, folderów i innych materiałów.

Tekst w ramach współpracy na blogu

Całe Życie w Podróży istnieje od 10 lat. Prowadzę również profil na Instagramie i Facebooku. Współpracowałam z przewoźnikami, hotelami, wydawnictwami i firmami z różnych branż.

Kontakt

agnieszka@calezyciewpodrozy.pl

Forma rozliczenia

Wystawiam faktury VAT

Wymiana linków i publikacja wpisów agencji

Nie odpisuję na maile w powyższych sprawach.

Opinie i rekomendacje

Jako marketing manager w HolidayCheck, zdecydowałam się podjąć współpracę z Agnieszką na polu tworzenia contentu na firmowego bloga o podróżach. Wiedza Agnieszki na temat podróżowania i jej lekkie, niezwykle przyjemnie w odbiorze pióro, sprawiły, że była to współpraca bardzo owocna, przyczyniająca się do dobrych wyników bloga. Agnieszka w trakcie trwania naszej współpracy dostarczyła terminowo dziesiątki tekstów, wysoko ocenianych przez naszych czytelników. Ponadto, w tym czasie Agnieszka przeszła szkolenie z zakresu SEO i tworzenia contentu na firmowe blogi, co dodatkowo podniosło wartość jej pracy. Agnieszka to solidna współpracowniczka, z którą pracuje się niezwykle sprawnie, a dodatkowo to ogromnie miła i ciepła osoba ze świetnym poczuciem humoru. Gorąco polecam jej usługi.” 

Marta Pogorzelska-Gałach, Marketing manager Holidaycheck.pl

“Poprosiliśmy Panią Agnieszkę o napisanie tekstu na temat najciekawszej miejscowości/regionu. I tutaj Pani Agnieszka nas naprawdę zaskoczyła. Opisała ulubiony region naprawdę pięknymi słowami, a tekst aż miło się czyta. Cała współpraca przebiegła bardzo pomyślnie oraz szybko. Nie było żadnych problemów z komunikacją. Serdecznie polecamy!

Noclegowo.pl,  PR & Marketing Specialist 

Moja strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego jej działania. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj Akceptuję Czytaj Więcej