Pożegnanie

by Agnieszka

Przychodzę z pożegnaniem po raz kolejny. O ile rok temu czułam, że jest ono “na jakiś czas”, o tyle teraz wiem, że to już koniec. Z kilku powodów, ale wspomnę tylko o 3 najważniejszych.

Przede wszystkim, podróże nie są już dla mnie tym, czym były kiedyś. Przestały być sensem życia. Wciąż są ważne, ale moja dusza jest coraz mniej poszukująca. Znalazłam miejsca, które są dla mnie wszystkim. Odkrywanie nowych nadal cieszy, ale już nie w ten sam sposób. Coraz częściej wracamy w te same miejsca, więc i tematów coraz mniej. Patrzę na podróże inaczej, nie pędzę za odkrywaniem, robieniem zdjęć. Raczej cieszę się chwilą i spokojem.

Najważniejszym powodem jest oczywiście moja firma Świat Treści Agnieszka Kuczyńska. Rozwija się powoli, ale rozwija. Chcę poświęcić jej 100% uwagi i właśnie tam wykorzystywać kreatywność, która dotąd miała ujście w blogu. Czym się zajmuję? Wsparciem kobiecych biznesów i blogów. Pomagam stworzyć spójne miejsca w sieci, które zachwycają i podkreślają mocne strony Kobiet. Pomagam im się otworzyć i pokazać najlepszą wersję siebie. Daje mi to dużo satysfakcji, radości i poczucie spełnienia. Mam nadzieję, że pozwoli też spełniać marzenia o własnej firmie.

Jeśli rozwijasz własną markę online lub prowadzisz bloga, na którym w przyszłości chciałabyś zarabiać, koniecznie zajrzyj do Świata Treści!

Po trzecie, chociaż najmniej ważne. Bardzo żałuję przenosin na WordPress, w ogóle nie umiem się tutaj odnaleźć, wkurza mnie wszystko i uważam, że były to wyrzucone w błoto pieniądze i ogromna strata czasu. NIE POLECAM, jeśli prowadzisz bloga dla przyjemności i nie masz w planach robić z niego profesjonalnego miejsca w sieci.

Co to wszystko oznacza?

  1. Profil Całe Życie w Podróży na Facebooku przestaje działać. Nie będę go kasować, ale nie będzie aktualizowany.
  2. Profil Całe Życie w Podróży na Instagramie dogorywa. Czasami będę tam wrzucała zdjęcia na pamiątkę.
  3. Profil Świata Treści na Instagramie jest miejscem, gdzie bywam codziennie, podróże też tam są.
  4. Blog nie będzie aktualizowany, ale zostaje. Nie wiem co będzie w przyszłości, bo jego utrzymanie kosztuje.
  5. Jedyną formą komunikacji podróżniczo-lifestylową jest newsletter. Wysyłam maila w co 2 poniedziałek. Można też wysłać maila agnieszka@calezyciewpodrozy.pl.

Dziękuję za wspólną podróż! Do zobaczenia gdzieś na szlaku!

Ściskam, Agnieszka

 

0 comment

Powiązane posty

Jestem ciekawa Twojej opinii. Podziel się nią!

.

Moja strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia prawidłowego jej działania. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj Akceptuję Czytaj Więcej